Павлоград

Де в Павлограді можна розрахуватись тисячею за вакцинацію

18.01.2022 13:57 Автор: Оксана Пугачова

Де в Павлограді можна розрахуватись тисячею за вакцинацію

Тисяча гривень, на які має право вакцинований українець від 18 років, може бути витрачена у сфері культури та розваг. Саме цей бізнес найбільше постраждав від коронавірусних обмежень. Грошима можна буде скористатися протягом 4 місяців після їх отримання. У разі їх невикористання сума повернеться державі.

Ковидная тисяча

Журналісти rvk.news зробили невелике дослідження, аби вияснити, де в Павлограді можна витратити “ковідну” тисячу. Отже, розрахуватись віртуальними грошима за реальний товар чи послугу можна:

у кінотеатрі “Filmax”

у водноспортивному комплексі “Юність”

у спортивному комплексі “Територія Fitness”

у книжковому супермаркеті

у Клубі сімейного дозвілля (за книжки)

Ковидная тисяча

Багато українців ініціювали благодійності: книжки, що були придбані через програму “єПідтримка”, були передані у дитячі будинки, дошкільні заклади тощо. Долучився до доброї справи і народний депутат України Роман Каптєлов: діти Центру “Моя родина” що у Павлограді, нещодавно отримали цікаві книжки розважального та розвивального напрямку.

Роман Каптєлов

Загалом з початку запуску програми “єПідтримка” понад 6,7 млн українців подали заявки в “Дії” на отримання 1000 грн. За три тижні дії програми громадянам вже виплачено майже 6,4 млрд грн. Понад 1 млрд грн з отриманих коштів українці вже витратили. Зокрема, за видами витрат найпопулярнішими стали:

  • книжкові магазини – 361 млн грн;
  • кінотеатри – 300 млн грн;
  • театри, концерти та розважальні послуги – 138 млн грн
  • залізничні та авіа пасажирські перевезення – 134 млн грн;
  • спорт – 90 млн грн.

З другої половини січня 2022 року програму буде розширено – українці, старші за 60 років, зможуть витратити кошти за програмою на придбання ліків.

Ковидная тисяча

 

Читайте також:

Роман Каптєлов запропонував лідерам Західного Донбасу долучитися до соціальної ініціативи 

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram