Павлоград

Данило Гетьманцев прокоментував протести ФОПів

02.12.2021 15:34 Автор: Сергій Вріхед

Данило Гетьманцев прокоментував протести ФОПів

До тисячі приватних підприємців протестували біля Верховної Ради у вівторок 30 листопада. Мітингарі вимагали у влади скасувати «надмірну фіскалізацію», залишити «спрощену форму» та не вводити РРО (реєстратори розрахункових операцій), які мають використовувати підприємці.

Протести ФОП

Рух SAVE ФОП виступає за права підприємців, підприємницької діяльності, за збереження спрощенної системи оподаткування та проти фіскалізації

Також лунали заклики до розгляду законопроєктів, направлених на реалізацію державного ринкового нагляду, про дерегуляцію трудових відносин та необхідність спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого та середнього бізнесу, говорили і про зменшення адміністративного навантаження на бізнес. До того ж, було подане офіційне звернення від громадської спілки “СЕЙВФОП” до Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Данил Гетьманцев

Данило Гетьманцев, голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики

Голова комітету Данило Гетьманцев прокоментував ситуацію у своєму телеграм-каналі наступним чином:

“Хочу звернутись до друзів ФОПів, котрі вийшли сьогодні та вчора на мітинги за відміну фіскалізації.

Ми повинні прийняти кілька данностей, з якими нам доведеться жити.

  1. Система фіскалізації набуде чинності з 1 січня 2022 року. Вона проста і дуже доступна. Запитайте у наших ФОПів, на єдиному податку, які вже встановили 70 тис. РРО та продовжують встановлювати.
  2. Вона не вимагає обліку залишків та приходу товару (крім ювелірки, електроніки, ліків). Пояснення я публікую нижче.
  3. РРО не обов’язково для встановлення у селах та деяких інших випадках, передбачених постановою КМ №1336. Ми до речі, його актуалізуємо найближчим часом, але знову ж таки не вихолощуючи суть.

Друзі, усі ті, хто вас намагається переконати у невідповідності дійсності викладеного вище – затяті шахраї. Вони заробляють конкретні гроші на вас та ваших протестах, продаючи ці протести опозиції та олігархату. Ми знаходимося в постійному діалозі з малим бізнесом щодо покращення/спрощення системи РРО, але НІКОЛИ ми не обговорюватимемо відстрочення або вихолощування системи.
Ідеї ​​мінімальної вартості покупок, лімітів не застосування РРО з обігу, відстрочок з приводу – обман і профанація шахраїв. Не ведіться, будьте розумними, встановлюйте РРО/ПРРО та спокійно займайтеся бізнесом”.

Також голова комітету прикріпив офіційну відповідь на звернення руху “СЕЙВФОП”, де присутні детальні роз’яснення щодо нинішньої ситуації взаємодії влади та бізнесу, зокрема і в питанні установки та користування РРО. Документ можна переглянути за наступним посиланням.

 

Читайте також:

Депутати “проти”: термомодернізація дитсадків в Павлограді відміняється 

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram