Павлоград

Чоловікам будуть присвоювати почесне звання “Батько-герой”

05.02.2022 10:55 Автор: Юлія Жаворонок

Чоловікам будуть присвоювати почесне звання “Батько-герой”

В Україні може з’явитися звання “Батько-герой”. Його присвоюватимуть батькам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі всиновлених.

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав відповідний законопроект на своєму засіданні та рекомендував Верховній Раді ухвалити документ за основу.

Запровадження почесного звання “Батько-герой” необхідне для відзначення ролі батька у сім’ї та вихованні дітей, популяризації відповідального батьківства.

батько-герой

Питання забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків у сфері догляду та виховання дітей, подолання гендерних стереотипів у цій сфері є одним із пріоритетів “Партнерства Біарріц з утвердження гендерної рівності”, до якого Україна долучилася у 2020 році.

Нагадала, що торік Верховна Рада ухвалила закон про декрет для тата. Завдяки йому чоловіки отримали право брати два тижні оплачуваної відпустки протягом перших трьох місяців від народження дитини.

До речі, чоловіки також можуть піти у трирічну відпустку по догляду за дитиною.

 

Читайте також:

Матері-героїні Вербківської громади отримали нагороди від Президента України (ФОТО)

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram