Павлоград

Чи потрібні медичні довідки у школу під час дистанційного навчання?

16.09.2022 11:48 Автор: Юлія Жаворонок

Чи потрібні медичні довідки у школу під час дистанційного навчання?

Одна з умов допуску дитини до школи – медичні довідки. Та через війну освітній процес на Дніпропетровщині зазнав змін. Замість очного навчання – здебільшого зустрічі онлайн. Відтак у батьків виникають питання – чи доцільний профогляд та надання висновку про стан здоров’я дитини школі. Відповідь дали в обласній військовій адміністрації.

Аби отримати медичну довідку першачки мають пройти обстеження у вузькопрофільних спеціалістів. Іншим достатньо візиту до сімейного лікаря. Висновки медиків вносять у єдиний документ. 

Нерідко батьки сприймають такий документ як допуск або звільнення від фізкультури, але це лише один з аспектів. Медик оглядає учня, вислуховує скарги. За необхідності направляє до кардіолога, офтальмолога чи іншого спеціаліста. Такі профілактичні огляди – це контроль здоров’я дитини та можливість не пропустити захворювання.

Це правило не лише заради довідки. Воно в інтересах дітей. Батьки, незалежно від форми навчання, мають піклуватися про фізичний, емоційний стан дитини. Тому такі обстеження обов’язкові до повноліття.

Ще один важливий документ – карта профілактичних щеплень. Обидві довідки варто передати до навчального закладу.

Цьогоріч батькам не ставили вимоги надати довідки. Та якщо дитина пройшла профілактичний огляд, треба передати документи до школи.

У разі повернення до очного навчання довідки треба буде надати обов’язково.

Додамо, цьогоріч дистанційно навчальний рік розпочали 762 школи Дніпропетровщини. Це 90% від їх загальної кількості.

 

Читайте також: 

Діти з тимчасово окупованих територій навчаються онлайн у школах Дніпропетровщини

 

FacebookTwitterTelegram