Павлоград

Чи можна купатись у Вовчі?

13.06.2022 09:42 Автор: Оксана Пугачова

Чи можна купатись у Вовчі?

Сьогодні відповідь на питання – чи можна зараз купатись у річці Вовча залежить від двох чинників безпеки. Одна безпекова складова стосується повітря, адже місто час від часу піддається ракетним обстрілам, інша – стосується якості самої води у водоймі. 

Днями Державна установа «Дніпропетровський обласний  центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я  України»  здійснила лабораторний контроль за якістю води річок та озер в межах міських пляжів Дніпропетровської області.  Перевірили і Вовчу. 

“Станом на 10 червня у воді водоймищ  в межах офіційних пляжів на території області збудники інфекційних захворювань не виділялись. Серед фізико-хімічних показників у воді річки Вовча в межах міського пляжу Павлограда виявлено відхилення від нормативів  за сольовим складом води та сухому залишку. Однак значення цих показників  є характерними і сталими для вказаних  водоймищ протягом багатьох років” – повідомляється на сайті Дніпропетровського обласного  центру контролю та профілактики хвороб.

Отже за висновками спеціалістів якість води у Вовчі є безпечною і прийнятною для відпочинку біля водойми. Однак слід вважати і на небезпеку, яка загрожує українцям у воєнний час. 

“Враховуючи ситуацію на території Дніпропетровської області, пов’язану з воєнним станом в країні, а також з метою профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань серед населення, відпочивати та користуватись водними об’єктами необхідно лише в дозволених місцях, в межах спеціально обладнаних  пляжів та місць відпочинку при відсутності заборон місцевих органів влади та дотриманні всіх  правил безпеки” – наголошує контролюючий орган.

 

Читайте також:

Служба швидкої медичної допомоги Дніпропетровщини отримала нові авто

 

FacebookTwitterTelegram