Павлоград

Боронили #МістаГероїв, стоять за Україну: ОК «Схід» відзначає восьму річницю створення

01.04.2023 12:11 Автор: Юлія Жаворонок

Боронили #МістаГероїв, стоять за Україну: ОК «Схід» відзначає восьму річницю створення

Вчора оперативне командування “Схід” відзначало восьму річницю створення. У цей день особовий склад зібрався на урочистості. Офіцерам, сержантам і солдатам подякували за службу та відзначили вітальними листами Дніпропетровської ОВА. А ще – вручили почесні відзнаки та цінні подарунки.

“У 8-му річницю створення оперативного командування подякував їм за відмінну службу. За те, що завзято дають відсіч агресору. На багатьох фронтах захисники з ОК «Схід» довели – вони надійний щит українців! Мужність та стійкість сьогодні демонструють і на Донеччині. Вільна від окупантів Дніпропетровщина – це також їхня заслуга”, – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Привітав особовий склад і командувач військ ОК “Схід”, бригадний генерал Олександр Тарнавський. Подякував підлеглим за службу. 

“Війська оперативного командування успішно виконують бойові завдання на найважчих ділянках фронту. Висока мотивація і досвід особового складу управління, з’єднань та підрозділів – важлива запорукою нашої Перемоги”, – додав командувач військ ОК “Схід”, бригадний генерал Олександр Тарнавський.

Особовий склад ОК “Схід” – це бійці, які боронять країну на передовій. Піхота, артилеристи, танкісти та ракетні зенітні підрозділи. За їхніми спинами – надійні напарники, які забезпечують логістику. Доставляють побратимам пальне, боєприпаси і продовольство.

” Також наші бійці займаються підготовкою особового складу. На полігонах вони тренують солдатів та офіцерів для наших підрозділів. Тому ми фактично всюди – в тилу і на полі бою”, – каже офіцер управління морально-психологічного забезпечення ОК “Схід” Ігор Кочергін.

Зона відповідальності оперативного командування – це п’ять областей. Та нині вони там, де потрібні їх вміння і знання. Захисники брали участь у звільненні Херсонщини та Харківщини. А ще – зупиняли агресора у Охтирці та звільняли Тростянець. Це #МістаГероїв, що на Сумщині.

FacebookTwitterTelegram