Павлоград

Більше спорту в закладах освіти: як модернізують фізичне виховання

15.01.2022 18:52 Автор: Анастасія Суворова

Більше спорту в закладах освіти: як модернізують фізичне виховання

Міністерство молоді та спорту спільно з Міністерством освіти і науки України затвердили Концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти до 2030 року. На меті покращити рухову та фізичну активність людей, зокрема у дитячому, підлітковому та юнацькому віці. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України. 

За словами Міністра Вадима Гутцайта, мотивація до занять спортом формується ще у ранньому віці, тому основне завдання Міністерства долучити дітей та підлітків до спортивної спільноти. В рамках концепції модернізують підхід фізичного виховання у закладах освіти, додадуть більше інтерактивних спортивних ігор. 

Концепція передбачає: 

  • організацію та проведення щоденної рухової активності з поєднанням традиційних та інноваційних підходів;
  • забезпечення інклюзивного навчання та соціалізацію осіб з інвалідністю;
  • забезпечення індивідуального вибору рухової активності чи спорту;
  • проведення відкритих уроків із залученням провідних спортсменів, тренерів і ветеранів спорту;
  • проходження атестації вчителів фізичної культури та викладачів з фізичного виховання не менше одного разу на п’ять років;
  • запровадження реалізації пілотного проєкту “Гроші ходять за дитиною” з фінансування послуги у закладах позашкільної освіти спортивного профілю. 

Наразі, в України та Павлограді зокрема активно реалізується програма Президента України “Здорова країна”, в рамках якої встановлюють мультифункціональні майданчики для занять на всі групи м’язів, які доступні для людей будь-якого віку. Поруч із майданчиками встановлені спеціальні інформаційні дошки з QR-кодом, в якому міститься інформація про тренування та відео із тренуваннями українських спортсменів.  

В Павлограді вже встановлено 5 мультифункціональних майданчиків та ще 9 планують встановити. 

 

Читайте також:

Випробування пройшов: кікбоксери-чемпіони випробували новий майданчик у Павлограді

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram