Павлоград

Безповоротні гранти для бізнесу «єРобота» 2023

07.03.2023 09:46 Автор: Юлія Жаворонок

Безповоротні гранти для бізнесу «єРобота» 2023

Якщо ви мрієте про свій власний бізнес або хочете розвивати вже існуючий, то я маєте скористатися цією можливістю! Уряд запустив грантову програму “Власна справа”, яка надає можливість отримати безповоротні мікрогранти.

За першу хвилю проєкту, яка розпочалася 1 лютого, комісія Дніпропетровського обласного центру зайнятості отримала 140 заяв на суму 32 млн грн. Середній розмір гранту – понад 226 тисяч гривень. А от третя хвиля вже стартувала 27 лютого і триватиме до 12 березня. Граничні строки подання заяв можна знайти за посиланням https://is.gd/D5fc4t.

Для отримання мікрогранту необхідно скласти ефективний бізнес-план, тому рекомендовано пройти курси за програмою “Мій мікрогрант: бізнес-план та дорожня карта” у Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ. Ці курси допоможуть вам краще орієнтуватися при написанні бізнес-плану та умовах участі в програмі. Ви можете зареєструватися на курси за посиланням https://goo.su/sN7J3.

Якщо маєте ідею для бізнесу чи хочете розвивати вже наявний – подавайте заявку на мікрогрант на порталі Дія: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu.

FacebookTwitterTelegram