Павлоград

Безоплатна правова допомога Дніпропетровщини

20.10.2022 09:08 Автор: Юлія Жаворонок

Безоплатна правова допомога Дніпропетровщини

Мешканці області та переселенці можуть отримати безкоштовну правову допомогу на Дніпропетровщині. Онлайн, телефоном та офлайн у спеціальних центрах. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Кожен має право на безоплатну правову допомогу. А ще має знати, куди можна за нею звертатися. Для цього в області є спеціальні бюро й центри, де готові проконсультувати.

Осередки є у Дніпровському, Кам’янському, Криворізькому, Нікопольському і Павлоградському районах. Там у будні дні приймають фахівці-юристи. Контактна інформація та розклад роботи – за посиланням.

Отримати безоплатну правову допомогу можна й у деяких ЦНАПах області. Зокрема, у двох Дніпровських центрах надання адмінпослуг – Лівобережному та Правобережному. Там приймають спеціалісти департаменту правового забезпечення Дніпровської міськради. У понеділок – на лівому березі, у п’ятницю – на правому. З 10:00 до 13:00.

Пункти безоплатної правової допомоги створені, аби направити, підказати, проконсультувати. У людей завжди виникає багато питань правового характеру. Через війну додалася проблема відшкодування за пошкоджене обстрілами майно.

Працює всеукраїнська “гаряча лінія” 0 800 213 103, телеграм-бот “Правова допомога протидії насильству”, мобільний застосунок “Твоє право” та інформаційні платформи. Найперше, для людей, які постраждали від війни.

Також для отримання безоплатної правової допомоги можна звернутись до співробітників Юридичного департаменту Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

 

Читайте також: 

Гаряча лінія для внутрішньо переміщених осіб у Західному Донбасі

 

FacebookTwitterTelegram