Тернівка

Басейн в Тернівці: доцільно та з користю для громади

28.12.2021 15:04 Автор: Вікторія Шарашова

Басейн в Тернівці: доцільно та з користю для громади

В Тернівці за програмою Президента України “Велике Будівництво” з наступного року розпочнеться зведення водно-оздоровчого комплексу. Про це під час звітної пресконференції повідомив народний депутат України Роман Каптєлов.

З приводу доцільності водного комплексу в місті, то тернівчани розділилися у своїх думках. Редакція rvk.news вирішила дослідити це питання, звернувшись до керівництва павлоградського водно-спортивного комплексу “Юність” Павлоградського хімічного заводу, зокрема як саме оздоровчий заклад побудував свою роботу та успішно працює вже багато років.

юность павлоград

Басейн “Юність” м. Павлоград

За словами директорки закладу Людмили Клюс, басейн розрахований на всі вікові категорії. Тут проходять тренування, оздоровчі заняття для дітей та учнів шкіл міста. Також проводяться змагання й турніри з цього виду спорту. Юні павлоградці здобувають переможні місця, отримують нагороди. А містяни більш старшого віку приїздять для оздоровлення організму, для підтримки свого настрою або просто відпочити після трудового тижня.

“Вода в басейні очищується циркулярно та автоматично, без зупинки системи, використовуємо ультрафіолет та озон. Басейн об’ємом у 750 куб. м не потребує одразу постійного повного оновлення води в такому об’ємі. Очищення відбувається порційно сучасною системою фільтрації. Це доцільна економічність перш за все, та при цьому всі санітарні вимоги дотримано. Водовтрат майже немає. До нас, навіть, приїжджали фахівці з Нікополя. За програмою “Велике Будівництво” в них відкривається басейн в лютому. Також з Тернівки були спеціалісти. Гадаю, обмін досвідом завжди приносить корисні результати”, – повідомила директорка  водно-спортивного комплексу “Юність” Павлоградського хімічного заводу Людмила Клюс.

юность павлоград

Басейн “Юність” м. Павлоград

Басейн в Тернівці буде зведено з «нуля» з використанням сучасних технологій та за всіма європейськими стандартами. Його планують побудувати в районі площі ім. Шевченка.

терновка бассейн

На цьому місці в наступному році розпочнеться будівництво басейну в м.Тернівка

бассейн терновка

“Плануємо створити реабілітаційний центр для шахтарів. Їхня важка праця потребує подальшої реабілітації. Робимо проєкт із басейном в межах програми Президента України. Уже в наступному році почнеться будівництво водно-спортивного комплексу, який ми могли б об’єднати з нашою лікарнею. У нас є недобудова 1997 року, яку ми сьогодні плануємо перепрофілювати та зробити цей комплекс, а з решти нашої лікарні зробити центр реабілітації для шахтарів. Водно-спортивний комплекс дасть можливість відкрити гуртки з плавання і для дорослих, і для дітей, і для лікування, і для профілактики”, – зазначив міський голова Віталій Тарелкін в інтерв’ю для ІА “РВК”.

бассейн терновка

План на 2022 рік. Водно-оздоровчий комплекс в Тернівці 

бассейн терновка

“Наразі відомо, що на проєктно-кошторисну документацію та початок будівництва басейну в місті з обласного бюджету передбачено 8 млн грн. Коли басейн запрацює, доречним буде розробити міську програму з оздоровлення дітей, зокрема, учнів шкіл, щоб, наприклад, раз на тиждень уроки фізкультури проходили саме з плавання. Тут можна буде проводити різні змагання, турніри тощо. Як батько, вважаю, що басейн в місті потрібний, юні тернівчани зможуть загартовувати своє здоров’я, а дорослі, особливо шахтарі, відновлюватися після певних травм на виробництві”,- прокоментував депутат Тернівської міської ради від партії “Слуга народу” Олексій Добродькін.

Новий басейн днями вже відкрили у Слобожанському, в розпалі – будівництво басейну й в Кривому Розі.

слобожанське

Вже відкрито водний комплекс в Слобожанському

кривой рог бассейн

Так виглядатиме басейн у Кривому Розі

бассейн никополь

До відкриття готується басейн у м.Нікополь

Нагадаємо, зараз за програмою “Велике Будівництво” в Тернівці реконструюють спортивну школу “Темп”. Відкрити двері для спортивної молоді міста заклад планує вже в червні 2022 року.

 

Читайте також:

“Велике Будівництво” – 2022: які об’єкти інфраструктури побудують та оновлять в Західному Донбасі

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram