Павлоград

Автопарк служби ДСНС Дніпропетровщини поповнили 16 машин: новий транспорт доправиться і в Павлоград

07.08.2022 05:50 Автор: Оксана Пугачова

Автопарк служби ДСНС Дніпропетровщини поповнили 16 машин: новий транспорт доправиться і в Павлоград

Пожежну автоцистерну, пікапи для піротехніків, вантажівки з обладнанням для роботи у задимлених приміщеннях для рятувальників Дніпропетровської області передали благодійники.

«Вдячні благодійникам за поставку потужної техніки. Сьогодні у рятувальників дуже багато роботи. Приміром, піротехніки щодня виїжджають на місця ворожих «прильотів» для виявлення боєприпасів. Загалом із початку війни знешкодили понад 4 тис вибухонебезпечних предметів», – зазначив начальник ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Андрій Кульбач.

Нові пікапи отримали піротехніки. Автомобілі більш надійні і сучасні. Тут місткий багажник та економія палива: замість 16 л на 100 км – 13 л. Машини доставлятимуть на місця «прильотів» фахівців та техніку.

Вперше автопарк рятувальників поповнився потужною вантажівкою, що дозволяє гасити пожежі просто у русі. Вона перевозить понад 10 тонн води та 1 тонну піноутворювача. Така машина якраз стане у нагоді при ліквідації загорянь після «прильотів» крилатих ракет.

Поповнили автопарк газодимозахисної служби. Машини повноприводні. Легко долатимуть відстань і асфальтованими шляхами, і бездоріжжям. Вони оснащені помпами для обрізки металевих конструкцій Всередині – захисний одяг, генератор, засоби для видалення диму та газу, дихальні апаратами та станції заправки до них. Тепер такі вантажівки є у кожному районі області.

Нові авто дозволять максимально швидко діставатися місця події. Рятувальники економитимуть важливих для когось 20 хвилин. Заправляти дихальні апарати також можна буде набагато оперативніше: в польових умовах, а не повертатись до частини задля цього.

Благодійники за весь час воєнного вторгнення передали захисникам та рятувальникам по всій Україні понад 200 авто. Закуповують їх у Європі з урахування потреб бійців.

Із початку повномасштабної війни працівники ДСНС області здійснили понад 15 тис виїздів, із них майже 400 – на ліквідацію подій після ворожих «прильотів».

Читайте також:

Копійка до копійки: українці зможуть допомогти армії дрібними монетами зі скарбничок

 

FacebookTwitterTelegram