Павлоград

АТОвці Дніпропетровської області опановують ІТ-професії

10.11.2021 11:20 Автор: Вікторія Шарашова

АТОвці Дніпропетровської області опановують ІТ-професії

АТОвці області розпочали заняття на безкоштовних ІТ-курсах. Пів року вони навчатимуться тестувати комп’ютерні програми. Нову професію опановують 16 бійців. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«Організували ІТ-курси для АТОвців, аби допомогти їм отримати нову кваліфікацію. Нині тестувальник програмного забезпечення – доволі затребувана професія на ринку праці. Тому обрали саме цей напрямок», – розповів спеціаліст управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Олег Даніч. 

Професію тестувальника програм бійці опановуватимуть у одному з комп’ютерних навчальних закладів. Заняття – по три години два рази на тиждень.

На курсах хлопців навчать самостійно встановлювати сервери. Проводити ручне та автоматичне тестування. Шукати помилки та недоліки у нових базах даних і мовах програмування. Такі курси – чудова нагода для хлопців змінити профіль діяльності, а для декого і пройти реабілітацію.

Після закінчення курсів слухачі отримають сертифікати. Зможуть працювати тестувальниками у компаніях-розробниках програмного забезпечення.

 

Читайте також:

Тренінг для громадських активістів Павлограда. Про те як вести діалог з владою та подавати проєкти

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram