Павлоград

Анатолій Вершина: “Вважаю, що взаємодія органів влади всіх рівнів – це дуже і дуже важливо”

29.12.2021 16:12 Автор: Оксана Пугачова

Анатолій Вершина: “Вважаю, що взаємодія органів влади всіх рівнів – це дуже і дуже важливо”

В пресцентрі інформаційної агенції “РВК” 29 грудня пройшла пресконференція за участі міського голови Павлограда Анатолія Олексійовича Вершини. Обговорювали питання взаємодії різних гілок влади, та важливість і значення загальної участі у процесі розвитку Павлоградської громади, спілкувались про трансформацію вугільних регіонів, індустріальний парк та інше.

Тези міського голови Павлограда з питань пресконференції:

Про співпрацю різних гілок влади і її результат на прикладі розвитку Павлоградської громади

“Так вибудована державна інституція що всі рівні влади: місцева, обласна чи центральна влада в цілому – це одна влада, яка забезпечує життєдіяльність або в регіоні, або в цілому в Україні. Закони які діють в Україні це різні закони, але які пов’язують всі ці органи влади в одне ціле аби розв’язувати суспільні проблеми, або питання для забезпечення життєдіяльності в тому числі нашого міста.

У 2019 році були вибори, до влади прийшли нові люди. Відбувалось формування, становлення нового державного керівництва. Наразі у цьому році вийшли на ефективний результат. Для Павлограда рік ефективний. Ми вдало відпрацювала на всіх рівнях: депутатський корпус, органів влади: обласної і державної. Є багато прикладів і проєктів реалізованих. І, це важливо, є перспектива, яка переходить у 2022 рік. Сподіваюсь що ми почнемо розв’язувати глобальні проблеми для нашого міста і регіону: це водозабезпечення, теплозабезпечення, та інфраструктурні питання – мова йде «Велику термомодернізацію». Це все великі, масштабні проєкти. Тут мають бути задіяні не лише органи місцевого  самоврядування, а різні рівні влади: і область, і держава. Цікавимось державними програмами, однозначно будемо брати в них участь . У нас вибудувались добрі робочі стосунки з народним депутатом від нашого округу Романом Каптєловим, також з іншими представниками влади. І ми будемо комунікувати, спільно шукати відповіді на актуальні питання для Західного Донбасу, розв’язувати проблеми регіону. Вважаю що взаємодія органів всіх рівнів – це дуже і дуже важливо”.

вугільна трансформація

Робочий візит в Павлоград Івана Лукері, заступника Міністра розвитку громад і територій України

Про трансформацію вугільних регіонів:

“Закриття шахт – це не лише тенденція Павлоградського регіону. Вся Україна зараз вступає в процес декарбонізації. І навіть більше – зараз це світова позиція. Тому це цілком очікувана для сьогодення ситуація. Вважаю, що в цьому процесі держава має брати безпосередню участь. Програми такі розробляються і готуються. Також будемо співпрацювати, адже по глибокому переконанню – такі трансформації реалізуються в тісній співпраці з державою. Щодо компанії ДТЕК. Зараз три громади нашого регіону максимально заглиблені в процес економічної диверсифікації своїх територій. За сприяння ДТЕКу з громадами працює громадська організація «Астар». Разом адміністраціями громад, активістами, підприємцями продовжують досліджувати регіон, працюють на інвестиційними паспортами громад, дають економічну оцінку регіону тощо”.

вугільна трансформація

Громади Миколаївки, Петропавлівки та Першотравенська вже понад рік працюють над впровадженням проєктів єкономічного розвитку громад

Про індустріальні парки:

“Минулого місяця мав зустріч в обласній раді з приводу індустріального парку в Павлограді. Я запропонував його створити на території будівельної бази на Дніпровській. Тут є підприємства працюючі й непрацюючі, є потрібні комунікації. Розглядаю цей об’єкт під ефективне створення індустріального парку. Але потрібні законодавчі напрацювання з боку держави, певні інвестування на розвиток. Такі об’єкти повинні будуватися тільки на землях Павлоградської громади, це й податки до бюджету міста, й створення додаткових робочих місць”.

стройбаза Павлоград

Місце можливого розміщення індустріального парку в Павлограді

Про роботу комунальних служб у період негоди в Західному Донбасі:

“Комунальні служби Павлограда працюють безупину. На вулицях міста зараз залучені всі десять машин. Постійно чистимо дороги, даємо можливість міському і приватному транспорту вільно курсувати містом, запобігати несприятливим ситуаціям на дорогах. Сьогодні плануємо перейти на очищення міських вулиць, які по суті належать сусідній сільській громаді. Досвід показав що, на жаль, наші сусіди не квапляться прибирати свою територію. Але ж там живуть такі самі люди. Тож будемо наводити лад і там”.

З повною версією пресконференції за участі міського голови Павлограда Анатолія Олексійовича Вершини пропонуємо ознайомитись у відеоформаті

 

 

Читайте також:

“Велика термомодернізація”: будинки Павлограда утеплять за програмою Президента України

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram