Павлоград

Анатолій Вершина: “Впевнений: в наступному році разом ми зробимо ще більше!”

15.12.2021 13:33 Автор: Оксана Пугачова

Анатолій Вершина: “Впевнений: в наступному році разом ми зробимо ще більше!”

Вчора в Павлограді депутати Павлоградської міської ради збирались на черговому сесійному засіданні аби обговорити та затвердити бюджет міста на 2022 рік.

Павлоград наступного року переходить в розряд дотаційних міст країни, коли розмір податків у бюджет на одиницю населення нижче граничного показника. Це означає, що місто отримуватиме дотації з держбюджету для вирівнювання власного бюджету.

Павлоградский горсовет

Кошторис Павлограда на 2022 рік становить 988,3 млн грн. Це прогнозні надходження до казни міста, що складаються з доходів загального фонду 682, 4 млн грн, доходів спеціального фонду 40,3 млн грн та офіційних трансфертів 265, 6 млн грн.

Павлоградский горсовет

Традиційно, велика частина з бюджету міста піде на соціальні витрати: зарплатня бюджетним робітникам, функціональне забезпечення тощо.

Павлоградский горсовет

Бюджет розвитку в цьому році становитиме 30 млн грн, в минулому – ця цифра була на 2 млн грн більше.

Загалом депутати майже одноголосно підтримали бюджет міста на 2022 рік.

Зупинились лише на обговоренні виключених з кошторису спрямувань на реалізацію міського проєкту “Бюджет участі”. Питання про перспективу проєкту підіймав депутат від ПП “Слуга Народу” Володимир Буряк. Проте, за словами міського голови Анатолія Вершини, депутати повернуться до цього питання за найпершої ж можливості його фінансування. Орієнтовно в лютому 2022 року. Реалізація проєкту “Бюджету участі” показала гарний результат: щороку містяни мали можливість ініціювати та реалізувати власні проєкти та голосувати за інші важливі проєкти, кошти на які виділяють з місцевого бюджету.

Павлоградский горсовет

” Рік не простий, вступаємо в період вугільної трансформації, є інші питання, що накладють суттєві відбитки на життєдіяльності міста. Проте ми пройшли цей рік достойно, –  зауважує очільник Павлограда Анатолій Вершина, – Вважаю, що Павлограду в році, що закінчується, було приділено багато уваги. Це і візит в наш регіон Івана Лукері, заступника Міністра розвитку громад та територій України, це і “Велике Будівництво”, починаючи від Дніпровської і до модернізації соціально-значущих об’єктів, установка спортивних майданчиків, субвенції в наше місто. Також відзначу зрушення в питанні водозабезпечення Західного Донбасу, законотворчу роботу по передачі “ДЗД” на баланс Дніпровської обласної ради, і багато іншої роботи, яку провів народний депутат Роман Каптєлов для конструктивних змін в нашій громаді. Впевнений – в наступному році разом ми зробимо ще більше!”

 

Читайте також:

Бюджет-2022 прийнято: час вирішувати заплановане в Західному Донбасі

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram