Павлоград

Анатолій Вершина: “Потрібно зберегти “Здорову Україну” для павлоградців”

17.11.2021 15:32 Автор: Вікторія Шарашова

Анатолій Вершина: “Потрібно зберегти “Здорову Україну” для павлоградців”

В Павлограді програма президента «Здорова Україна» в розпалі. Тут встановлюють нові яскраві спортивні майданчики зі всім необхідним обладнанням та якісним покриттям. Вони вже з’явилися на території загальноосвітніх шкіл № 3, 9, 17 та парку ім. Першого травня.

Щоб зберегти такі спортивні локації від вандалізму, крадіжок та псування, депутати підтримали рішення щодо внесення змін у «Програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки».

Зокрема, депутати ухвалили виділення додаткових понад 92 тис грн на встановлення камер відеоспостереження на території міста, а також ще й на нових спортивних комплексах. З таким проханням до депутатів звернувся завідувач сектором взаємодії з правоохоронними органами Олександр Шаповал під час 14 сесії міськради.

«Відеоспостереження встановимо спочатку в парку ім. Першого травня, потім в районі 18 Вересня. Вони повинні там бути. Загальна вартість одного такого спортмайданчика близько 500 тис грн. Нам потрібно надовго зберегти такі необхідні комплекси, їх функціональність та корисність «Здорової України» для павлоградців. Головне, щоб уникнути фактів вандалізму чи розкрадання, як це зазвичай буває. А в разі, якщо трапиться щось подібне – оперативно реагувати », – наголосив міський голова Анатолій Вершина під час засідання 14 сесії міськради.  

Нагадаємо, найближчим часом спортивні комплекси з’являться в школах № 1,6,12 та на вул. Ганни Світличної, 79. 

 

Читайте також:

Роман Каптєлов розпочинає відео-рубрику про реалізацію соціальних проєктів в Західному Донбасі

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram