Павлоград

Анатолій Вершина перевірив, як саме проходять ремонтні роботи в амбулаторії № 8

27.01.2022 14:57 Автор: Юлія Жаворонок

Анатолій Вершина перевірив, як саме проходять ремонтні роботи в амбулаторії № 8

Міський голова Анатолій Вершина відвідав амбулаторію № 8 у якій з січня 2022 року розпочаті ремонтні роботи.

Нагадаємо, що капітальний ремонт реалізується за кошти співфінансування від Українського фонду соціальних інвестицій (10 млн грн) та місцевого бюджету.

амбулаторія № 8 ЦПМСД міста Павлоград

За рахунок грантових коштів УФСІ планується виконати роботи із заміни вікон на металопластикові, утеплення фасаду, заміну системи внутрішніх мереж електропостачання, водопостачання та водовідведення, ремонт кабінетів та коридорів на 1 поверсі будівлі.

За рахунок коштів із міського бюджету (450 тис грн) розпочаті роботи по капітальному ремонту кабінетів та коридорів на 2-му поверсі амбулаторії.

амбулаторія № 8 ЦПМСД міста Павлоград

У минулому році,  за рахунок коштів із міського бюджету, придбано 20 металопластикових дверей, освітлювальне обладнання, сантехнічні вироби, кахель, напольне покриття, жалюзі  на суму 300 тис грн, які будуть використані під час проведення ремонту.

До амбулаторії буде забезпечено доступ маломобільних груп населення – побудовано пандус, влаштовано спеціальну туалетну кімнату.

амбулаторія № 8 ЦПМСД міста Павлоград

У будівлі вже встановлено індивідуальне електричне опалення та виконано поточний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньобудинкової території.

 

Читайте також: 

В восьмій амбулаторії розпочались ремонтні роботи: на це спрямували 12 млн грн

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram