Павлоград

Анатолій Вершина перевірив стан будівництва дамби

06.12.2021 14:36 Автор: Анастасія Суворова

Анатолій Вершина перевірив стан будівництва дамби

Очільник Павлограда Анатолій Вершина провів  виїзну робочу нараду та перевів стан ремонту дамби. У нараді взяли участь керівники комунальник установ міста та представники підрядної організації. Про це повідомляє Павлоградська міська рада.

Павлоград дамба

Дамба в неналежному стані експлуатації вже не один рік. Місцями дамба була в аварійна. За проєкт капітального ремонту дамби бралась Дніпропетровська обласна адміністрація. Розробляла його, проте так, нажаль, не реалізувала.

Павлоград дамба

З мертвої точки діло зрушило після засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій, на якому держслужбовці прийняли рішення щодо негайного усунення аварійної ситуації.

Павлоград дамба

Зараз на дамбі ведуться ремонтні роботи: планується зняти шар твердого покриття, вирівняти земельний шар і, після, демонтувати два ряди блоків.  В результаті робіт дамбу вирівняють та зроблять зручною для пішоходів.

Павлоград дамба

Цього року ремонтні роботи поточні, а вже наступного стануть капітальними. Для цього розроблено проєкт реконструкції дамби від транспортного мосту до вулиці Бориса Захави. 

Павлоград дамба

 

Читайте також:

На Соборній площі почали встановлювати новорічну ялинку (ФОТО)

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram