Павлоград

Анатолій Вершина: «Медична галузь Павлограда активно розбудовується»

16.12.2021 15:34 Автор: Вікторія Шарашова

Анатолій Вершина: «Медична галузь Павлограда активно розбудовується»

15 грудня міський голова Павлограда Анатолій Вершина провів пресконференцію для місцевих ЗМІ, де відзвітував про результати роботи в році, що минає. За його словами, рік був нелегким, але багато що вдалося реалізувати та втілити у життя.

Окремо міський голова зупинився на устаткуванні сфери медицини в місті. Адже з пандемією коронавірусу медики потребують уваги, нового обладнання, нових можливостей для надання допомоги.

В Павлоградській лікарні інтенсивного лікування облаштували госпітальну базу для ковід-хворих та оснастили ліжковий фонд централізованою подачею кисню.

“Киснем забезпечені інфекційне та отоларингологічне відділення. Встановлено газифікатор ємністю 3 куб.м. (вартість робіт склала 1,5 млн.грн.). За кошти обласного бюджету (5,85 млн.грн.) до кінця року планується повністю забезпечити головний корпус стаціонарного відділення централізованим киснем. Всього у лікарні буде 238 кисневих точок. Крім того, тут в наявності 135 кисневих концентраторів”, – повідомив Анатолій Вершина.

До того ж, завершено капітальний ремонт відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії хірургічного профілю, який проводиться за кошти міського бюджету (3,5 млн. грн.).

Продовжується реконструкція приміщень під розміщення відділення невідкладної (екстреної) допомоги та придбано необхідне медичне обладнання.

З метою забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення та для створення комфортних умов перебування пацієнтів в будівлі амбулаторій №№ 1, 2 3 триває реконструкція ліфта на суму 1,8 млн. грн.

В амбулаторії №8 встановлено індивідуальне електричне опалення та виконані роботи з благоустрою прилеглої території (загальна сума 640, 9 тис. грн.).

Для покращення умов надання медичної первинної допомоги мешканцям в районі ім.18 Вересня планується будівництво амбулаторії № 9.  Для цих цілей відведена земельна ділянка по вул. Героїв України, 13а.

За рахунок коштів міського бюджету:

  • в міській лікарні №1 завершені ремонтні роботи другої черги дитячого відділення (693 тис. грн.);
  • тривають роботи по ремонту будівлі по вул. Шевченка, 63 для клініко-діагностичного відділення (замінені вікна, покрівля, продовжуються оздоблювальні роботи) (676 тис.грн.). Тут планують створити справжнє медичне містечко зі всіма видами обстежень та високими стандартами надання допомоги.
  • в пологовому будинку продовжується поточний ремонт приміщень другого поверху.

 

Читайте також:

В міській лікарні №1 відкрили оновлене дитяче відділення

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram