Богданівська ОТГ

Амбулаторія сімейної медицини в Богданівській ОТГ чекає на офіційну дату відкриття

02.08.2021 15:07 Автор: Вікторія Шарашова

Амбулаторія сімейної медицини в Богданівській ОТГ чекає на офіційну дату відкриття

В рамках Програми Президента «Велике будівництво» триває масова реконструкція приймальних відділень в лікарнях країни. Як заявив на форумі «Україна 30. Децентралізація» заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, вже зроблено 118 відділень, ще 83 перебувають на фінальній стадії реконструкції.

«Говорячи далі про медичну інфраструктуру, згадаємо і про амбулаторії. За 2020-2021 роки ми відкрили 449 медичних амбулаторій у кожному куточку нашої країни. Цього року ми завершуємо роботи ще по 151 амбулаторії. Це саме та медична інфраструктура, яка є у селах, у маленьких ОТГ і так далі, щоб у людей був доступ до медицини у тому місці, де вони проживають», – зазначив Кирило Тимошенко.

Богданівська ОТГ "Велике Будівництво"

Нагадаємо, в рамках Програми Президента «Великого будівництва» в Богданівській ОТГ по вул. Затишна, 22 з «нуля» звели нову амбулаторію сімейної медицини. Залишилося розставити меблі, медичне обладнання та облаштувати прилеглу територію. Самі ж жителі громади в очікуванні відкриття медзакладу.

«Я мешкаю поряд з новою лікарнею, об’єкт просто вражає своїм сучасним виглядом, – зізнається жителька громади Олександра, – Ми зможемо вчасно отримувати медичну допомогу, поряд завжди будуть лікарі. Не потрібно буде їздити в Павлоград, щоб здати ті чи інші аналізи. Планують ще встановити телемедичний комплекс для лікарів. Дуже вдячна голові громади та всім, хто долучився до цього будівництва».

Богданівська ОТГ "Велике Будівництво""

Зазначимо, на базі амбулаторії всю необхідну допомогу та обстеження зможуть отримувати понад 3 тис. людей. Про офіційну дату, коли лікарня розпочне свою роботу, поки що не повідомляється.

FacebookTwitterTelegram