Вербківська ОТГ

Активний відпочинок: Вербківська громада отримала грант від Британської ради

09.12.2021 15:30 Автор: Оксана Пугачова

Активний відпочинок: Вербківська громада отримала грант від Британської ради

Вербківська громада Павлоградського району скоро поповниться соціально значущим об’єктом – повністю укомплектованим тенісним майданчиком. Невдовзі охочі зможуть доєднатись до активного і корисного дозвілля.

Така можливість з’явилась завдяки тісній співпраці Вербківської громади і ГО “Місцеві стратегії”. Разом – громадська організація та місцеві активісти і адміністрація працювали над проєктом “Теніс для громади”: розробляли ідею, працювали з необхідною документацією, комунікували з грандодавцем, проходили тренінги тощо. І результат не забарився: днями Вербківська громада отримала перемогу в проєкті “Активні громади” від Британської ради.

Про це на пресконференції в ІА РВК розповіли сьогодні Олеся Нечаєва, керуюча справами виконавчого комітету Вербківської сільської ради та Роман Шинкаренко, проєктний менеджер ГО “Місцеві стратегії”

“У жовтні цього року в керівництва Вербківської громади з’явилася ідея проєкту “Теніс для громади” з покращення інфраструктури в їхньому населеному пункті, а саме встановлення двох столів для настільного тенісу та закупівлі спортивного інвентарю для цього виду спорту. Окрім встановлення всіх конструкцій та облаштування території біля тенісних столів ще запланований турнір з настільного тенісу, – розповідає про участь в проєкті Олеся Нєчаєва, –

Створення такого якісного простору для заняття спортом, на нашу думку, значно збільшить можливості для розвитку спортивного життя в громаді. Загалом цей проєкт направлений на популяризацію здорового способу життя у Вербківській громаді. Його мета – підвищити якість дозвілля та згуртованості в громаді”.

До реалізації цієї чудової ідеї були залучені менеджери ГО “Місцеві стратегії”, які допомогли з оформленням та подачею документації на грант від міжнародної організації Британської Ради. До речі, Вербківська громада і ГО “Місцеві стратегії” наприкінці жовтня підписали меморандум про співпрацю, і вже за півтора місяця отримали результат плідної співпраці.

“Після декількох раундів ретельного відбору, десятків годин праці та спалених нервів все ж таки вдалося здобути таку бажану перемогу, – ділиться враженнями від сумісної роботи над проєктом Роман Шинкаренко, – Тепер члени громадської організації “Місцеві стратегії” разом з керівництвом Вербківської громади готують документацію для реалізації проєкту “Теніс для громади”.

Проєкт планують реалізувати до літа наступного року. Вже восени всі охочі долучитися до спортивного життя Вербківської громади зможуть на свіжому повітрі зіграти з друзями в настільний теніс та взяти участь в турнірі серед жителів громади.

“Цей проєкт є першим результатом співробітництва ГО “Місцеві стратегії” та Вербківської громади після підписання меморандуму. Сподіваємося, що співпраця буде збільшуватися і подібні проєкти будуть реалізовуватися частіше” – зауважує Роман Шинкаренко, проєктний менеджер ГО “Місцеві стратегії”

Повну відеоверсію пресконференції пропонуємо переглянути за посиланням rvk.news

 

Читайте також:

ГО “Місцеві стратегії” працюватимуть над розбудовою Західного Донбасу 

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram