Павлоградський район

Сергій Рублевський: “Павлоградщина живе майже мирним життям, де кожен виконує важливу для перемоги роботу”

01.08.2022 14:39 Автор: Оксана Пугачова

Сергій Рублевський: “Павлоградщина живе майже мирним життям, де кожен виконує важливу для перемоги роботу”

У Павлоградському районі працюють магазини, лікарні, підприємства. У громадах прийняли понад 17,5 тис переселенців. Їм допомагають знайти роботу та житло. Про це  під час брифінгу у Дніпропетровській ОВА розповів голова Павлоградської РВА Сергій Рублевський.

Павлоградщина живе звичайним життям: насиченим та майже мирним, настільки, каскільки це можливо під час війни. Рубежі регіону захищені, і це дає можливість кожному виконувати свою звичну, але важливу роботу. До регіону продовжують прибувати внутрішно переміщені особи.

«Люди продовжують прибувати. Насамперед, з Донеччини та Луганщини. Для громад це значний виклик, але ми допомагаємо переселенцям інтегруватися у життя району. Зокрема, знайти житло та працевлаштуватися. Дуже підтримують міжнародні організації. Продовжують волонтерити й місцеві мешканці», – розповів голова Павлоградської РВА. 

В районі вже зареєстрували понад 17,5 тис переселенців. Серед них майже 4 тис дітей.

Із 1 вересня у школах розпочнуть навчальний рік. Сергій Рублевський закликав переселенців не зволікати та записувати дітей до закладів освіти. Навіть якщо документи втрачені. Потрібно звернутися до найближчої школи – там підкажуть, як діяти.

У районі працюють підприємства, лікарні, аптеки та магазини. Аграрії продовжують збирати врожай.

Читайте також:

На Павлоградщині заборонили полювання

 

FacebookTwitterTelegram