Павлоград

10-річний хлопчик врятував батька у лісі: що сталося

30.12.2021 09:52 Автор: Анастасія Суворова

10-річний хлопчик врятував батька у лісі: що сталося

28 грудня, в Павлограді 10-річний хлопець разом з батьком пішли до лісу та заблукали. Там чоловіку стало зле, він знепритомнів та вже не міг пересуватись. Його 10-річний син Артем увесь час перебував з батьком та чекав приїзду поліцейських. Про перебіг події та результати пригоди повідомляє Національна поліція Дніпропетровської області. 

У вівторок, хлопець з батьком близько 13:00 пішли до лісу. Через декілька годин, о 18:00, хлопець зателефонував матері та повідомив про те, що батькові стало зле, він знепритомнів та вони загубились. Хлопчик розповів, що недалеко від місця зупинки він бачив підвісний місток. До поліції звернулась мати хлопця о 22:30 та повідомила що син та чоловік досі не повернулись з лісу. 

Поліцейські групи реагування патрульної поліції Павлограда відразу почали пошуки з урахуванням складних умовних умов в регіоні та те, що хлопчик наляканий подією. Близько 01:00 правоохоронці разом з кінологами та собакою прочісували ліс та побачили зниклих. Вони знаходились на відстані 4 км від дороги. Для того, щоб врятувати свого батька, маленький Артем ліг на нього та намагався зігріти теплом власного тіла. 

Після виявлення зниклих, правоохоронці викликали бригаду швидкої допомоги та надали чоловікові домедичну допомогу. На Артема надягли теплу куртку, намагались зігріти та заспокоїти. Швидка допомога забрала чоловіка та хлопця до медичного закладу, проте їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує. 

Павлоград поліція

Відомо, що Артем навчається у загальноосвітній школі №11. За дорученням очільника Павлограда Анатолія Вершини, до дитячого відділення Павлоградської міської лікарні №1 привітати Артема прийшли Святий Миколай та казкові герої. Навістити хлопця з батьком також приходили й працівники поліції, які переконались, що хлопець добре себе почуває та подякували Артему за відданість та турботу за батька. 

 

Читайте також:

Павлоградські поліцейські привітали малюків з “Барвінку”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram