Павлоград

1-го серпня ТОВ «ТБЦ Оптімус» піде з Павлограда

23.07.2021 13:39 Автор: Оксана Пугачова

1-го серпня ТОВ «ТБЦ Оптімус» піде з Павлограда

Договір між Павлоградською місцевою адміністрацією та Управителем комунального обслуговування ТОВ «ТБЦ Оптімус»  на стадії розірвання. З 1 серпня «Оптімуса» в Павлограді вже не буде.

ТОВ «ТБЦ Оптімус»  обслуговував 427 багатоповерхівок в Павлограді.

Скоріш за все таке рішення місцева адміністрація Павлограда підтримала з огляду на постійне не виконання ТОВ «ТБЦ Оптімус» своїх обов’язків ні перед мешканцями будинків, ні перед своїми робітниками. Хоча павлоградці справно платили обслуговуючій компанії за її послуги, «Оптімус»  послуги надавав як заманеться. Дахи та під’їзди будинків, що ними мав би опікуватись «Оптімус» за весь час роботи жодного разу  не ремонтувались, ремонти чи хоча б оновлення  фасадів за ініціативи «Оптімуса» також не було. Не прибирались жодного разу під’їзди, і прибудинкові території нещодавно також перестали приводитись до ладу.  Житлові приміщення мають захаращені підвали з водою, там неприємний запах та антисанітарія.

Що вже казати про відповідальність компанії, якщо отримуючи стабільно виплати на свої розрахункові рахунки «Оптімус» має заборгованість по зарплатні перед своїми робітниками.

Отже, ТОБ «ТБЦ Оптімус» піде з Павлограда. Але на його місце має прийти інший Управитель комунального обслуговування. Заміщення однієї обслуговуючої компанії на іншу займе тривалий час. Процедура  пошуку та організації роботи нової компанії для комунального обслуговування багатоквартирних будинків може затягнутись на термін до одного місяця, а може навіть і більше. Весь термін часу зміни управителя комунального обслуговування під’їзди 427 павлоградських багатоповерхівок будуть без світла.

Ось як прокоментували в Павлоградському РЕМ ситуацію з тимчасовим обмеженням подачі електроенергії  та  її відновлення в під’їзди понад 400 павлоградських багатоквартирних будинків.

«Під’єднаємо під’їзди будинків до світла одразу, як тільки місто затвердить нового управителя комунального обслуговування та узгодить всі необхідні договірні процедури, – говорить керівник Павлоградського РЕМ Костянтин Стадник, – Затримки з нашої сторони не буде»

FacebookTwitterTelegram